Searobin SSI Dive Center Koh Samui

 

PADI KURSY NURKOWANIA na Samui - przygodą życia

 

Discover Scuba

Discover Scuba


 

Level 0 - Scuba Diver

Scuba Diver


 

Level I - Open Water

Open Water Diver


 

Level II - AOWD

PADI AOWD


Naszym celem jest zapewnić Państwu wysokiej jakości kursów nurkowania w systemie PADI w zabawnej i miłej atmosferze z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb każdego nurka-studenta. Nasze kursy nurkowania na Ko Samui organizujemy w maksymalnym stosunku czterech uczniów na instruktora, mając pewność, że otrzymają Państwo osobistą uwagę instruktora w bezpiecznym i wolnym od stresu otoczeniu.
Jeśli chcecie Państwo nauczyć się nurkowania, pierwszym krokiem jest wziąć udział w kursie dla początkujących PADI Open Water Diver. Po ukończeniu kursu będziecie Państwo w posiadaniu certyfikatu nurkowania najbardziej uznanej i szanowanej na świecie organizacji nurkowej - PADI. W ciągu kilku dni, będziecie Państwo mógli cieszyć się podwodnym światem nurkując niezależnie.

Nurkowanie z komputerem Searobin przyją PADI zmienioną metodę szkolenia i obecnie oferuje szkolenia komputera nurkowego do kursu Open Water alternatywnie do tradycyjnych tabel nurkowych.

Jeśli nie jesteście Państwo całkowicie pewni, czy pełnowymiarowy kurs nurkowania jest najlepszą dezycją, zawsze jest opcja zrobienia "kursu" próbnego Scuba Odkryj Nurkowanie - PADI Discover Scuba Diving i dowiedzieć się, co Państwo tracą. W programie Discover Scuba Diving, możecie Państwo cieszyć się doświadczeniem nurkowania oraz podwodną fauną i florą pod ścisłym nadzorem instruktora płetwonurkowania w jednym dniu. Po zapoznaniu się z zaledwie kilku podstawowych umiejętności nurkowania niezbędnych dla zapewnienia własnego bezpieczeństwa.

kurs nurkowy samui Wielu z naszych Open Water Diver studentów postanowiło zostać certyfikowanymi płetwonurkami po wypróbowaniu programu Discover Scuba Diving, próbując Discover Scuba Diving, prawdopodobieństwo jest duże że również uda nam się zachęcić Państwa do kontynuowani edukacji nurkowania. Dzieci są także mile widziane! Istnieje wiele zabawnych i ekscytujących programów dostępnych dla najmłodszych.
Gwarantujemy, że ​​nasi instruktorzy są wysoko wykwalifikowani, cierpliwy, entuzjasicznie nastawieni oraz najważniejsze przyspażjący Państwu dużo frajdy!

Oferujemy kursy nurkowania w języku polskim, angielskim, niemieckim, francuskim

 

Content was last updated on: 2022-02-17 © 2004 Searobin Samui Diving Center