Searobin SSI Dive Center Koh Samui

 

Discover Scuba na Koh Samui
jednodniowy program dla początkujących

 

Chcesz spróbować czy Ci się spodoba? Czy nurkowanie jest dla Ciebie? Dobrze trafiłeś!
Program Discover Scuba Diving pozwoli Ci to sprawdzić!

Program Odkryj Nurkowanie z Akwalungiem (Discover Scuba Diving) wprowadza dorosłych i dzieci w wieku od 10 lat w fascynację podwodnym światem.

Jest przeznaczony dla osób, które chcą poznać nurkowanie pod bezpośrednim nadzorem instruktora w idealnych warunkach, pod bezpośrednim nadzorem profesjonalisty nurkowego.

Program ma na celu przedstawić nurkowanie w kontrolowany, a równocześnie przyjemny sposób ludziom, którzy nigdy nie próbowali nurkować. Discover Scuba Diving daje nie nurkującym osobom okazję na nurkowanie w bezpiecznych warunkach, zaszczepienie poczucia komfortu, obycia się z wodą, bezpieczeństwa oraz przynależności do środowiska płetwonurków, pomaga też przezwyciężyć błędne wyobrażenia o nurkowaniu.

Co będziesz robić?

 

Plan kursu?

 

Teoria i przygotowanie do nurkowania jest dokonane rano podczas przejazdu na wyspe Koh Tao która oferuje niemal idealne warunki na dokonanie takiego kursu (bez prądów morskich, płytkich i czystych wodach o piaszczystym dnie) i trwa około 20 minut. Przejazd motorówką lub catamaranem trwa około 1,5 godziny, gdzie inwestujemy ten czas na obmówienie wszystkich aspektów nurkowania które potrzebne będą wam do teoritecznego przygotowania się.

Discover Scuba DiverMaximalna ilość uczestników jest 2 do jednego instruktora, mając na myśli wasze bezpieczeństwo jako najważniejszy priorytet.

Po dotarciu na Koh Tao dokonujemy ćwiczeń obmówionych poprzednio na teori w płytkiej wodzie oraz przyzwyczajamy się oddychać oraz poruszać pod wodą. Pierwsze nurkowanie trwa około 50 do 60 minut na głebokości nie przekraczającej 8 metrów.

Po tym przeżyciu, wracamy na pokład łódki i przychodzi czas na relax oraz obiad. Przerwa trwa okło godziny. Po przerwie zmieniamy nurkowisko i przygotowujemy się do drugiego nurkowania, które trwa zazwyczaj 50 minut na głebokości maximalnej 12 metrów.

Wracamy na Koh Samui około 13:30 i lądujemy na bżegu około 15:00.


Kurs Plan Zamowienie Cena od*
Discover Scuba 2 nurkowania 5,200 THB
*Cena wczęsna ośągalna przynajmniej 14 dni przed złożeniem zamówienia

Content was last updated on: 2022-02-17 © 2004 Searobin Samui Diving Center