Searobin SSI Dive Center Koh Samui

 

Nurkowanie na Samui - idealny cel dla nurków o wszystkich poziomach

 

Nurkowanie oraz kursy nurkowe na wyspie Koh Samui są bardzo wygodne, przyczynia się do tego temperatura wody, która wynosi pomiędzy 28 °C i 32 °C utrzymując się przez cały rok i jest o kilka stopni cieplejsza niż na zachodnim wybrzeżu Tajlandii. Często skafander nurkowy jest opcjonalny, przyczym nurkowanie na wyspie Koh Samui jest tak wygodne i tak proste jak pływanie z fajką.

Fun diving samuiMiejsca nurkowe w okolicach Koh Samui są doskonałymi miejscami dla tych, którzy chcą wziąć udział w kursie nurkowania z połączeniem dobrej widoczności i dostępności płytszych miejsc nurkowych. To idealne miejsce, aby uzyskać pewność siebie jako nowego nurka. Jeśli jesteście Państwo już nurkiem Open Water Diver i chcecie zwiększyć swoją pewność siebie oraz zwiększyć swoje umiejętności nurkowania, następnym krokiem w karjerze PADI jest Advanced Open Water Diver dzięki czemu można bardziej komfortowo poruszać się w wodzie oraz rozwinąć swoje zainteresowania jak n.p. podwodne robienie digitalnych fotek.

Searobin Dive Center oferuje wszystkie poziomy kursów nurkowania IFDI / PADI od początkującego stopnia do profesjonalisty.

Miejsca nurkowe w okolicach Koh Samui są pełne fascynujących i pięknych stworzeń różnej wielkości, kolorów i kształtów, od małych rybek clown (Nemo), przez żółwia morskiego, który żeruje na gąbkach i roślinach podwodnych, do ogromnego rekina wielorybiego, czasami przechodzi przez głębsze rejony koralowców.


Content was last updated on: 2024-02-05 © 2004 Searobin Samui Diving Center